5 stycznia klasa III rozpoczęła realizację projektu „Zdrowe-nietrudne”, którego celem jest propagowanie wśród dzieci zdrowego sposobu odżywiania oraz nauka o zdrowym odżywianiu, w szczególności poprzez wykreowanie wśród dzieci przeświadczenia, że zdrowe żywienie ma niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, zaś nauka o zdrowym żywieniu może stanowić atrakcyjną formę spędzania czasu. W ramach projektu klasa będzie brała udział w Konkursie „Drużyna Przygód,” w którym nagrodą główną będzie wycieczka do ENERGYLANDII w Zatorze. Ponadto każda rodzina ucznia klasy III może wziąć udział w konkursie „Rodzina przygód,” w którym nagrodą główną będzie wycieczka do Disneylandu położonego pod Paryżem.
Już na dobry początek klasa III otrzymała książeczki edukacyjne, karty pracy oraz produkty firmy KUPIEC, które zostaną przez nas wykorzystane do przygotowywania smakołyków podczas warsztatów kulinarnych, gdzie będziemy testować przepisy przygotowane dla dzieci przez Piotra Kucharskiego.