Zakończenie roku szkolnego

30 czerwca 2014

Dnia 27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 poprzedzone uroczystą mszą świętą celebrowaną przez Księdza Proboszcza Józefa Jaworskiego, w której wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor i Gronem Pedagogicznym. Następnie odbyło się spotkanie na sali gimnastycznej gdzie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła uczniom którzy szczególnie wyróżnili się w nauce zasłużone nagrody i świadectwa z paskiem. Uczniowie otrzymali także dyplomy za współzawodnictwo sportowe, a także nagrody wzorowego czytelnika zarówno Biblioteki Szkolnej jak i Filii Biblioteki Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej, które wręczyła Pani Maria Wabno. Pani Dyrektor życzyła wszystkim miłego wypoczynku pełnego miłych przygód i niezapomnianych wrażeń. Po zakończeniu uroczystości na sali uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami. My także życzymy Wszystkim Wspaniałych Wakacji.