8 czerwca w licznym gronie (46 uczniów!) spotkaliśmy się w bibliotece w „Jodełce”, aby wspólnie bawić się, czytać, grać, malować… W związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości czytaliśmy legendy o powstaniu państwa polskiego, braliśmy udział w konkursach „Quiz o Polsce”, „Historia Polski”, postacie historyczne i symbole narodowe. Graliśmy w różne gry jak „Mistrz wiedzy”, „Gorący ziemniak”, szachy. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyły się „Piłkarzyki”, komputery, X – box. DKK omawiał ostatnią w tym roku szkolnym książkę I tom „Kroniki Prydainu. Księga trzech” L. Alexander wkraczając w świat baśni i przygód, w którym przyjaźń, odwaga i honor są najwyższymi wartościami.
Jak zwykle mogliśmy liczyć na naszych wspaniałych rodziców i opiekunów, którzy przygotowali nam bogaty stół szwedzki. Pełni wrażeń dobrej zabawy i nauki czekamy na kolejną Noc w Bibliotece!