Tegoroczny konkurs świąteczny zorganizowany przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego odbywał się pod hasłem „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”. Na konkurs wpłynęło 25 prac przedstawiających postać anioła. Komisja konkursowa przyznała nagrody w dwóch kategoriach:
I kategoria – prace przestrzenne
I miejsce: Nikola Zbylut – oddział przedszkolny
II miejsce: Kamil Baran – klasa I
III miejsce: Wiktoria Bąk – klasa I

II kategoria – pozostałe prace
I miejsce: Wiktoria Bąk – klasa I
II miejsce: Kacper Gajewski – oddział przedszkolny, Magdalena Rzepka – oddział przedszkolny
III miejsce: Magdalena Wantuch – oddział przedszkolny, Joanna Wantuch – klasa II, Weronika Smoszna – klasa V

Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać na wystawie na holu szkoły. Prace laureatów zostaną zgłoszone do Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” organizowanego przez Dębińskie Centrum Kultury oraz SCE w Tarnowie.