Reprezentacja Szkoły Podstawowej w halowej piłce nożnej dziewcząt zdobyła I miejsce w zawodach na szczeblu gminy. Zawody odbywały się na hali MOSiR w Tuchowie dnia 26.10.2016r. Naszą szkołę reprezentowały wszystkie uczennice klasy szóstej oraz Natalia z klasy piątej. W walce o jak najlepsze miejsce brało udział 8 dziewczęcych zespołów. Stawką było uzyskanie I miejsca i awans do zawodów szczebla powiatowego. Zawodniczki w swojej grupie przegrały tylko jeden mecz, następnie w półfinale pokonały po dogrywce i rzutach karnych Tuchów, a w finale rozgromiły Siedliska.

04.11.2016r nasze uczennice wraz z opiekunem udały się do Czermnej, gdzie w pięknej, dużej hali sportowej rozgrywały mecze o najlepszą drużynę południowej częśći powiatu tarnowskiego. Mimo wygrania z drużyną, która w całym turnieju zajęła II miejsce, ostatecznie nasza szkoła zdobyła miejsce IV i nie awansowała do dalszych rozgrywek. Jednak samo pokonanie drużyny ze SP w Tuchowie w zespołowych grach sportowych przez jakąkolwiek szkołę z gminy należy uznać za duży sukces.

Poniższe zdjęcia wykonane zostały podczas rozgrywek w Tuchowie i Czermnej.