Już po raz ósmy najlepsi uczniowie wybrani w I Etapie konkursu w Gimnazjach przyjechali do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach aby sprawdzić swoje wiadomości oraz umiejętności w Etapie finałowym VIII Międzygimnazjalnego Konkursu Informatycznego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Kukla i Krystian Majewski, którzy w klasyfikacji zespołowej zajęli I miejsce, a indywidualnej Kacper Kukla miejsce III

Finał składał się z dwóch etapów: teoretycznego i praktycznego.
W etapie teoretycznym uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test 80 pytań wiedzy z branży informatycznej oraz wykonać 10 zdań praktycznych dotyczących naprawy usterki systemu operacyjnego.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
miejsce III– Kacper Kukla
Publiczne Gimnazjum w Jodłówce Tuchowskiej

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA
MIEJSCE 1 – Publiczne Gimnazjum w Jodłówce Tuchowskiej

Kacper Kukla
Krystian Majewski
opiekun – Pani Osika Agnieszka