Szkolny Piknik Rodzinny

8 czerwca 2017

W piękną, słoneczną sobotę 3 czerwca świętowaliśmy w szkole Piknik Rodzinny. Cała społeczność szkolna wraz z rodzicami uczestniczyła w przygotowanych przez nauczycieli
i uczniów atrakcjach, takich jak: klockoland, kącik urody, kącik plastyczny, fotobudka, graffiti,zorbing. Nasi najmłodsi uczniowie prezentowali swoje talenty muzyczno – taneczno – wokalne przeplatane rodzinnymi zawodami sportowymi: ubijanie masła, dmuchanie kubka, balonówka, tworzenie sznura itp. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, które sfinansowali sponsorzy. Natomiast starsi uczniowie (kl. II gimnazjum) zaprezentowali talent kabaretowy, przedstawiając różne zawody na wesoło. Ostatnim punktem programu był taniec belgijski, który zatańczyli reprezentanci wszystkich klas.
Dzięki wsparciu Rady Rodziców mogliśmy rozkoszować się bogatym bufetem. Piknik dostarczył nam wiele radości i niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy wszystkim sponsorom, OSP w Jodłówce Tuchowskiej, Domowi Kultury w Tuchowie – filia w Jodłówce Tuchowskiej, BP – filia w Jodłówce Tuchowskiej, rodzicom, uczniom i nauczycielom za wielkie zaangażowanie, współpracę i okazaną troskę w przygotowaniu pikniku i jego przeprowadzeniu. Cieszymy się, że dostarczyliśmy wiele pozytywnych emocji całym rodzinom i mamy nadzieję, że Piknik Rodzinny wejdzie w kalendarz imprez szkolnych na stałe.