Dnia 26 stycznia Biblioteka szkolna zorganizowała konkurs mitologiczny dla szkoły podstawoweji gimnazjum. Zadaniem oddziału przedszkolnego, klasy I, II było wykonanie ilustracji dowolnego boga greckiego. Zostało złożonych 5 prac plastycznych. Klasa II, III mogły przebrać się za wybranego boga greckiego dokonując krótkiej prezentacji (1 uczennica), klasy IV – VI miały opowiedzieć wybrany mit (2 uczennice), klasy gimnazjalne uczestniczyły w quizie (3 uczennice). Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni.

Oto wyniki konkursu:
a) prace plastyczne:
I miejsce – Dariusz Mikos kl. II
II miejsce – Łukasz Gieniec kl. I
III miejsce – Nikola Zbylut kl. I, Maja Zbylut i Magdalena Osika z oddziału przedszkolnego
b) przebranie:
I miejsce – Agata Słomska kl. II
c) opowiadanie:
I miejsce Wiktoria Reczkowska kl. V, Natalia Obnowska kl. V
d) quiz:
I miejsce – Weronika Gieniec kl. III
II miejsce – Aleksandra Zbylut kl. III
III miejsce – Kinga Szara kl. III

Gratuluję grupie uczniów, którzy solidnie przygotowali się do konkursu i zapraszam do następnych konkursów w II semestrze. Informacje o konkursach znajdują się na tablicy ogłoszeniowej obok biblioteki.