Święto Sportu Szkolnego

23 czerwca 2016

Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyło się w naszej szkole Święto Sportu Szkolnego.
Zespoły klasowe rywalizowały miedzy sobą w różnorodnych zabawach, grach i turniejach sportowych o tytuł najbardziej usportowionej klasy.
Wszyscy uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w konkurencjach sportowych , a także zadaniach przeznaczonych dla ,, Strefy Kibica’’, aby zdobyć cenne punkty dla swojej klasy, a równocześnie dobrze się bawić .
Wśród gimnazjalistów zwyciężyła klasa trzecia, a w szkole podstawowej prym wiodła klasa piata! Wyłoniono także najskuteczniejszych bramkarzy i królów strzelców w rozegranym turnieju piłki nożnej.
W bramce najlepszymi okazali się: Aleksandra Ptak z klasy piątej oraz Krystian Majewski i Krzysztof Kumięga z klasy trzeciej gimnazjum. Najwięcej goli zdobyli: Marian Witek z klasy piątej oraz Maksymilian Osika i Kacper Kukla z klasy trzeciej gimnazjum.
Gratulujemy!
Zwycięzcy zostali obdarowani dyplomami i piłkami.
Nie zapomniano także o słodkim poczęstunku i napojach dla sportowców i kibiców w celu uzupełnienia kalorii spalonych w sportowych i umysłowych zmaganiach.