Dnia 25 kwietnia 2015r. po raz czwarty miało miejsce spotkanie z Barankiem Wielkanocnym w Olszynach, w którym wolontariusze z naszej szkoły brali udział. Uczestnikami tego wydarzenia byli podopieczni stowarzyszenia WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ, tuchowskiego stowarzyszenia NADZIEJA oraz dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej PROMYK z Rzuchowej. Uroczystość rozpoczęto mszą świętą o godzinie 11:00. Program artystyczny przygotowali i przedstawili najmłodsi uczniowie oraz wolontariusze. Nie zawiedli nasi wspaniali wolontariusze : Basia Wójcik, uczennica liceum plastycznego, ofiarując piękny obraz, tancerze: Gabrysia i Artur dając pokaz tańca, oraz wokalistki – Sylwia Niziołek i laureatka wielu konkursów Aleksandra Tocka z Jasła, dając krótki koncert. Tradycyjnie też rodzice zadbali o poczęstunek. Dobrą zabawę zapewnił występ klauna Freda oraz zespołu WASABI. Po raz kolejny spędziliśmy bardzo miło czas w gronie dzieci, ich rodziców oraz wolontariuszy. Widząc uśmiech każdego dziecka umacnia nas to w przekonaniu, że to co robimy jest ważne i potrzebne.