W środę 18 maja w Zespole Szkół w Jodłówce Tuchowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego, ogłoszonego przez Filię Biblioteki Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej.i Dyrektor Biblioteki Publicznej w Tuchowie Bożena Wrona wraz z Panią Marią Wabno wręczyła laureatom konkursu nagrody książkowe i okolicznościowe dyplomy. Na konkurs wpłynęło 25 prac plastycznych, które zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych: kl.0, kl.I i kl.II-III.


KLASA 0
I miejsce Julia Swoszowska
II miejsce Ola Ptak
III miejsce Alicja Firlit

KLASA I
I miejsce Justyna Słota
II miejsce Mateusz Osika
III miejsce Weronika Wojtanowska

KLASA II-III
I miejsce Weronika Gieniec
II miejsce Kinga Szara
III miejsce Michał Słota

WYRÓŻNIENIA
Sylwia Wal Mikołaj Osika, Anna Pikul kl.II
Łukasz Stański kl.II
Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy za udział w konkursie i upominki.