Kilku uczniów z klasy 4 i kilku z 5 oraz prawie wszyscy z klasy 6 reprezentowali kilkakrotnie szkołę w zawodach gminnych a dziewięcioro z nich również na zawodach szczebla powiatowego .
Wśród tej dziewiątki byli: Zuzia Firlit i Kacper Ryndak z klasy 4, Michał Słota i Szymon Podraza z klasy 5, Weronika Gieniec, Weronika Obnowska, Gabriela Wabno, Kinga Witek, Karol Sterkowiec z klasy 6.
W gminnym współzawodnictwie sportowym nasza szkoła brała udział w 19 gminnych imprezach sportowych, na 23 zorganizowane. W gminnych igrzyskach młodzieży szkolnej za rok szkolny 2013/2014 zajęliśmy 3 miejsce, na 12 możliwych. Otrzymaliśmy z rąk burmistrza piękny puchar, dyplom oraz 600 złotych z przeznaczeniem na sprzęt sportowy.

Gminne współzawodnictwo sportowe szkól podstawowych przedstawia się następująco:
I m. Tuchów 150 pkt.
II m. Dąbrówka 132 pkt.
III m. Jodłówka 129 pkt.
IV m. Lubaszowa 115 pkt.
V m. Karwodrza 104pkt.
VI m. Buchcice 103 pkt.
VII m. Siedliska 101 pkt.
VIII m. Burzyn 87 pkt.
IX m. Łowczów 54 pkt.
X m. Piotrkowice 50 pkt.
XI m. Meszna 0 pkt.
XII m. Trzemesna 0 pkt.

Uczniowie klasy 6, którzy najczęściej wyjeżdżali na zawody sportowe a obecnie kończą szkołę podstawową tradycyjnie otrzymują dyplomy za godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych.