Festyn Grzybiarski

23 września 2016

Dnia 11 września 2016 r. nasza szkoła miała zaszczyt po raz kolejny gościć na Festynie Grzybiarskim organizowanym przy Domu Kultury „Jodełka.” Było to już nasze trzynaste spotkanie.
Podczas festynu rodzice uczniów Zespołu Szkół mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w rolach tancerzy, piosenkarzy czy aktorów. Oddział przedszkolny oraz klasy I-III przygotowały na ten dzień wspaniały pokaz wachlarzu umiejętności swoich podopiecznych, przenosząc nas do „Krainy jesieni” oraz „Królestwa grzybów.” Dzieci goszczące na scenie przepięknie śpiewały piosenki , wykonywały tańce oraz zaprezentowały swój talent aktorski podczas inscenizacji wiersza J. Brzechwy pt. „Grzyby.”

Ponadto Festynowi towarzyszyło moc atrakcji dla całych rodzin. Można było skorzystać z dmuchanego placu zabaw, ugasić pożar w miasteczku strażackim, brać udział w rywalizacjach sportowych, potańczyć z zespołem „Gromy” a na koniec posilić się grillowaną kiełbaską.

Podczas festynu panowała wspaniała rodzinna atmosfera oraz piękna słoneczna pogoda, która w tym roku nas rozpieściła.