… czyli kilka słów o lekcji otwartej dla rodziców uczniów klasy 3

3 października odbyła się w klasie 3 lekcja otwarta dla rodziców, która była realizowana w ramach programu „Uniwersytet dzieci.” Podczas zajęć uczniowie mieli okazję współpracować ze swoimi rodzicami oraz wspólnie z nimi rozwiązywać zagadki, których celem było „przywrócenie ładu w galaktyce.” Specjalnie na te zajęcia „Zgrzyciaki” przygotowały dla nas, aż osiem kopert z różnymi zadaniami do rozwiązania. Musieliśmy obliczać działania, układać puzzle, dopasowywać podpisy, przyklejać naklejki, rozwiązywać test oraz wykonywać doświadczenia. Wszyscy pracowali wspaniale, z pełnym zaangażowaniem. Dzieciom szczególnie spodobała się część doświadczalna, podczas której wykonywały różne doświadczenia z wykorzystaniem drożdży. Dzięki efektywnej współpracy z rodzicami oraz pracy grupowej udało nam się z sukcesem rozwiązać wszystkie zagadki i „zaprowadzić ład w galaktyce.”
Serdecznie dziękuję rodzicom za poświęcony czas oraz za zaangażowanie w życie klasy.