22 stycznia 2015r. w Szkole Podstawowej im. Marii Kotulskiej w Jodłówce Tuchowskiej odbyło się uroczyste spotkanie najmłodszych dzieci ze swoimi babciami i dziadkami .
Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń (Elżbiety Garncarz, Grażyny Szewczyk, Haliny Szarej i Anny Swoszowskiej ) przygotowały występy artystyczne i upominki. Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie ‘’Dziewczynko z zapałkami spędź wigilię razem z nami’’ a także wiersze i piosenki dla babci i dziadka, klasa pierwsza – przedstawienie ‘’Czerwony Kapturek’’ , klasa druga – montaż słowno -muzyczny i klasa trzecia – przedstawienie ‘’Czerwony Kapturek szuka księcia’’ .
Goście spotkali się przy herbacie kawie i słodkościach przygotowanych przez rodziców dzieci. Wraz z życzeniami od wnucząt babcie i dziadkowie otrzymali własnoręcznie wykonane prze nich prezenty . (ghsz)