Menu Zamknij

Dzień: 2026-06-22

„X Szkolny Turniej Szachowy”.

X SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY
W dniu 2 czerwca odbył się ostatni w tym roku szkolnym „X Szkolny Turniej Szachowy”.
Kategoria klas I-III:
I miejsce – Natalia Cudek
II miejsce – Ignacy Wabno
III miejsce – Arkadiusz Cygan
Kategoria klas IV – VIII:
I miejsce – Karolina Marek
II miejsce – Krzysztof Lachowicz
III miejsce – Filip Wzorek
Wszystkim uczestnikom gratulujemy

Wycieczka do Sądeckiego Bartnika.

19 czerwca 2026 roku uczniowie klas I, II oraz III uczestniczyli w wycieczce do Sądeckiego Bartnika. W czasie wycieczki zwiedzali Muzeum Pszczelarstwa, w którym przewodnik przekazała kompendium wiedzy dotyczącej pszczelego świata. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach po których zabrali do domu własnoręcznie ozdobione plecaczki. Integracją i dopełnieniem były atrakcje na placu zabaw i wspólne lody.

Wycieczka klas 4 i 5 do Krynicy-Zdroju.

🌄 Wycieczka klas 4 i 5 do Krynicy-Zdroju 🌄
Uczniowie klas 4 i 5 wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Krynicy-Zdroju. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty na Jaworzynie Krynickiej, gdzie mogliśmy podziwiać piękne górskie krajobrazy i cieszyć się świeżym, górskim powietrzem.
Kolejnym punktem programu była Góra Parkowa wraz z Ogrodem Świateł, który zachwycił nas swoimi barwnymi instalacjami i niezwykłą atmosferą.
Podczas pobytu w uzdrowisku spacerowaliśmy również po słynnym krynickim deptaku oraz odwiedziliśmy Pijalnię Główną.
Wycieczka była doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz odkrywania uroków jednego z najpiękniejszych polskich kurortów. Wróciliśmy zmęczeni, ale pełni wspaniałych wspomnień i nowych doświadczeń. 😊

II Spotkanie w Stowarzyszeniu „Nadzieja”.

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Nadzieja” za organizację kolejnego spotkania w ramach projektu „Od kuchni do sceny – zdrowie, wolontariat i integracja pokoleń”.
To była cenna okazja do zdobywania nowej wiedzy, wspólnej integracji i wymiany doświadczeń. Cieszymy się, że nasi uczniowie mogą uczestniczyć w tak wartościowych inicjatywach, które promują zdrowy styl życia, aktywność społeczną i współpracę międzypokoleniową.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!

Accessibility Toolbar