Menu Zamknij

Dzień: 2026-06-22

Wycieczka na basen

Wycieczka na basen
18 czerwca 21 uczniów wzięło udział w wycieczce na basen. Dzieci spędziły ten czas aktywnie. Na początku uczniowie uczestniczyli w zajęciach pływania, a następnie na wodnych atrakcjach. Później udaliśmy się na spacer do Parku Strzeleckiego, a następnie na posiłek. To był czas łączenia aktywności fizycznej, relaksu oraz integracji.
 

Festiwal Piosenki 2026.

W dniu 16 czerwca odbył się Szkolny Festiwal Piosenki, w którym wzięli udział uczniowie klas 0 – 5. Do występu przygotowało się 27 osób. Jury oceniało: umiejętności wokalne, dobór repertuaru oraz sposób wykonania utworów. Uczestnikom konkursu przyznano miejsca I, II i III. Wyniki przedstawiają się następująco:
Miejsce I (Melania Dziuban, Maksymilian Dziuban, Mirella Sajdak, Nadia Mleczko, Hanna Woloszczuk, Arkadiusz Cygan, Nikola Mleczko).
Miejsce II (Marcin Osika, Hugo Potok, Daria Jantas, Mikołaj Czudecki, Laura Starzyk, Antonina Lachowicz, Natalia Kukułka, Oliwia Michałek, Maksymilian Martyka, Franciszek Wabno).
Miejsce III (Katarzyna Słomska, Nadia Michałek, Natalia Cudek, Alicja Majcher, Maksymilian Wantuch, Julia Wantuch, Karolina Marek, Julia Słota, Kornelia Szymańska, Klaudia Gargula).
Na koniec uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Życzymy wszystkim sukcesów w rozwijaniu muzycznych talentów i zapraszamy do udziału w Festiwalu Piosenki za rok.

Accessibility Toolbar