Menu Zamknij

Wycieczka do Sądeckiego Bartnika.

19 czerwca 2026 roku uczniowie klas I, II oraz III uczestniczyli w wycieczce do Sądeckiego Bartnika. W czasie wycieczki zwiedzali Muzeum Pszczelarstwa, w którym przewodnik przekazała kompendium wiedzy dotyczącej pszczelego świata. Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach po których zabrali do domu własnoręcznie ozdobione plecaczki. Integracją i dopełnieniem były atrakcje na placu zabaw i wspólne lody.

Accessibility Toolbar