Menu Zamknij

II Spotkanie w Stowarzyszeniu „Nadzieja”.

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Nadzieja” za organizację kolejnego spotkania w ramach projektu „Od kuchni do sceny – zdrowie, wolontariat i integracja pokoleń”.
To była cenna okazja do zdobywania nowej wiedzy, wspólnej integracji i wymiany doświadczeń. Cieszymy się, że nasi uczniowie mogą uczestniczyć w tak wartościowych inicjatywach, które promują zdrowy styl życia, aktywność społeczną i współpracę międzypokoleniową.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!

Accessibility Toolbar