Menu Zamknij

Wycieczka na basen

Wycieczka na basen
18 czerwca 21 uczniów wzięło udział w wycieczce na basen. Dzieci spędziły ten czas aktywnie. Na początku uczniowie uczestniczyli w zajęciach pływania, a następnie na wodnych atrakcjach. Później udaliśmy się na spacer do Parku Strzeleckiego, a następnie na posiłek. To był czas łączenia aktywności fizycznej, relaksu oraz integracji.
 

Accessibility Toolbar