Menu Zamknij

Spotkanie w Stowarzyszeniu „Nadzieja”.

Dziś uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w pierwszym z cyklu spotkań w ramach projektu „Od kuchni do sceny – zdrowie, wolontariat i integracja pokoleń”, realizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja”.
W projekcie uczestniczą uczniowie, seniorzy oraz osoby z niepełnosprawnością.
Bardzo dziękujemy za możliwość udziału!

Accessibility Toolbar