13 listopada, na hali sportowej MOSiR w Tuchowie, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
W zawodach wzięło udział osiem szkół gminy Tuchów . Turniej rozegrało 19 dziewcząt i 18 chłopców. Bardzo dobrze zaprezentowała się w tym spotkaniu reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zuzanna Firlit, Alicja Firlit, Weronika Smoszna, Justyna Słota, Osika Dawid, Osika Mateusz, Marian Witek.
Szczególne gratulacje należą się dziewczętom, które drużynowo uplasowały się na miejscu pierwszym, zdobywając tym samym Mistrzostwo Gminy!
Mistrzynią celuloidowej piłeczki została bezkonkurencyjna- Zuzanna Firlit, która wygrała wszystkie mecze, miejsce drugie wywalczyła; po zaciętym finałowym pojedynku- Alicja Firlit, ulegając w całym turnieju tylko siostrze.
Gratulujemy!