3 kwietnia rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą „Kartkę Wielkanocną”. Wybór okazał się niezwykle trudny. Ogółem złożono 33 prace konkursowe . Większość prac była pomysłowa i oryginalnie wykonana, miały swoją unikalną specyfikę i w każdą włożono wiele serca. Prace oceniane były w 3 kategoriach wiekowych.

W kategorii klasy „0”:
I miejsce: Weronika Osika
II miejsce: Natalia Obnowska
III miejsce: Marta Starzyk
W kategorii klas I – III SP:
I miejsce: Dominik Kukułka – kl. I
II miejsce: Aleksandra Ptak – kl. I
III miejsce: Amelia Swoszowska – kl. II
W kategorii klas IV – VI SP oraz I – III gimnazjum:
I miejsce: Agnieszka Mróz – kl. I gimnazjum
II miejsce: Weronika Obnowska – kl. IV
III miejsce: Mateusz Wantuch – kl. VI
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie.