W piękną, słoneczną sobotę 26 maja świętowaliśmy wspólnie z całą społecznością szkolną i rodzicami Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Najpierw podziwialiśmy tańce współczesne grupy tanecznej „Blue Sky” pod kierunkiem p. Edyty Jagody- Kucharzyk, a następnie barwny i piękny koncert przygotowany przez dzieci, który zakończył się tańcem integracyjnym „Belgijka”. Dla rodzin zostały przygotowane atrakcyjne konkursy sportowe, które cieszyły się wielkim zaangażowaniem uczestników i dopingiem publiczności. Z kolei starsi uczniowie przygotowali stoiska kreatywnej aktywności, jak: modelowanie balonów, fotobudka, malowanie twarzy, bańki mydlane. Mieliśmy przyjemność gościć mistrzynię Polski w szachach do lat 12 – Lenę Mróz wraz z trenerem p. Januszem Porębą,z którą miłośnicy szachów mogli się zmierzyć. Jak zawsze mogliśmy liczyć na OSP z Jodłówki Tuchowskiej, która uatrakcyjniła piknik pokazami strażackimi. Wszyscy uczestnicy pikniku mogli zmierzyć poziom cukru we krwi oraz ciśnienie za sprawą nieocenionej pielęgniarki środowiskowej, p. Teresy Osiki. Dzięki życzliwości rodziców mogliśmy delektować się smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Dziękujemy wszystkim za mile spędzone chwile!