Dzień Pluszowego Misia

10 grudnia 2018

Po raz kolejny dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej. Niespodzianką tego dnia był przybyły na tę uroczystość MIŚ, który sprawił dzieciom wiele radości, śmiechu i humoru. Wspólnie z Misiem dzieci bawiły się w kole przy starodawnej zabawie ,,Stary niedźwiedź”. Pani Marysia przeczytała dzieciom opowiadanie o Kubusiu Puchatku pt.,,Wielka urodzinowa niespodzianka dla Puchatka” oraz wiersze o misiach. Nie zabrakło też zajęć plastycznych podczas których dzieci kolorowały misie i doklejały im czapeczki. Przedszkolaki także korzystały z wyposażenia biblioteki oraz wypożyczyły książeczki do domu.

Dziękujemy Pani Marysi za zaproszenie i Panu Stasiowi (Misiowi) za włączenie się w obchody Dnia Pluszowego Misia