Co znaczy być kobietą, mogły się przekonać wszystkie panie, zarówno te duże, jak i te małe, na które 8 marca br. czekała w naszej szkole miła niespodzianka.
Męska reprezentacja uczniów klasy III gimnazjum przygotowała pod kierunkiem p. Piotra Pierzchały (przy współpracy – w kwestii tekstu, makijażu oraz kostiumów – wtajemniczonej pani) scenkę kabaretową „Ciężkie życie kobiety…”.
Kobiety mogły zobaczyć, jak postrzegane są w oczach panów, a panowie …. no cóż – mogli się przekonać na własnej skórze „ile to my kobiety musimy znieść”.
Przy tej okazji ujawniły się spore talenty aktorskie czterech uczniów: Krystiana, Kacpra, Bartka i Karola, którzy świetnie sobie poradzili w „nowych rolach”.
Kto nie widział, niech żałuje!!!
Na zakończenie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego złożył życzenia wszystkim kobietom z okazji ich święta, a chłopcy częstowali słodyczami i obdarowywali kwiatami.
Jako kobiety – DZIĘKUJEMY!
Mamy nadzieję, że tegoroczna niespodzianka wpisze się na stałe w tradycję naszej szkoły, bo już z niecierpliwością czekamy, czym panowie zaskoczą nas w przyszłym roku.